به وبسایت لوله بازکنی باغ دریاچه خوش آمدید. همکاران ما به صورت 24 ساعته در خدمت شما عزیزان می باشند. تا تمامی مشکلات گرفتگی لوله و فاضلاب منازلتان را در تمام مواقع شبانه روز حل کنند. در ادامه مطلب می خواهیم به برخی از مشکلات فاضلاب و ساختمان اشاره کنیم.

لوله بازکنی باغ دریاچه
لوله بازکنی در باغ دریاچه

اگر مشکل گرفتگی دارید، می توانید در اولین فرصت از خدمات با کیفیت و مشتری پسند همکاران مجرب و خوش برخورد لوله بازکنی تاسیسات دنا بهره مند شوید.

 • لوله بازکنی سیار و بی واسطه
 • 25 سال سابقه فعالیت با کیفیت
 • پایین ترین قیمت بین همکاران
 • دارای شعبه فعال، در سراسر اصفهان
 • سرویس کاران حرفه ای و با تجربه
 • دستگاه های اتوماتیک و نیمه اتوماتیک
 • فعالیت مداوم و شبانه روزی
 • لوله بازکنی بدون تعطیلی
 • دریافت هزینه بعد از اتمام خدمت
 • تمامی نرخ ها زیر قیمت همکاران
 • نیروهای ماهر تمام وقت در سطح اصفهان

شما می توانید به صورت شبانه روزی با شماره های ثابت شرکت نیز در هر منطقه از اصفهان، تماس بگیرید. همکاران ما به صورت 24 ساعته در خدمت شما عزیزان هستند.

لوله بازکنی

حل دائمی مشکل گرفتگی لوله را به تیم مجرب تاسیسات دنا بسپارید. فرقی نمی کند در کجای اصفهان حضور دارید. هر زمان که در لوله بازکنی باغ دریاچه یا هر مکان دیگری در اصفهان با مشکل گرفتگی لوله و فاضلاب مواجه شدید، با شماره بالا تماس بگیرید. تا همکاران ما از مشاوره ما بهره مند شوید. بلافاصله در کمتر از 2 دقیقه بعد از تماس شما، همکار ما از نزدیک ترین شعبه به محل شما اعزام می شود.

خدمات لوله بازکنی باغ دریاچه

 • رفع گرفتگی لوله های حمام، توالت، سرویس بهداشتی
 • انواع لوله های سخت، سیمانی، ماسه ای و لوله های بتنی
 • رفع گیر لوله های روشویی، کف شور دستشویی و ظرفشویی
 • رفع انسداد لوله کفشور (حمام، پارکینگ، بالکن، آشپزخانه، پشت بام)
 • لوله بازکنی بی واسطه در تمام نقاط اصفهان
 • سرویس کاران مجرب و با اخلاق لوله بازکن در سراسر اصفهان و باغ دریاچه
 • رعایت کامل پروتکل های بهداشتی در ایام کرونا
لوله بازکنی در باغ دریاچه

10 راه ساده برای باز کردن لوله فاضلاب در باغ دریاچه و لوله ظرفشویی

در مورد گرفتگی و مشکلات لوله بازکنی نزدیک باغ دریاچه همه ما علائم اخطار را میدانیم، راه آب سینک ظرفشویی و یا به چرخش و پایین رفتن آب از ساق پایتان در حمام توجه کنید و بوها، بوهای تند و ناخوشایند اینها همه نشانه آن است که احتمالا بزودی با گرفتگی فاضلاب مواجه خواهید شد و یک روز می بینید راه آب کاملا بسته شده است پس لازم است که سریعا وارد عمل شوید.

خب !موهای اضافه و مواد چرب و چسبناک سطح فاضلاب را تمیز کردید هیچ اتفاقی نیفتاد حالا سعی میکنید مثل یک لوله کش عمل کنید اما فایده ندارد اما چه اتفاقی می افتد که این گرفتگی باز نمیشود؟ و یا بهتر است بگوییم چه کنیم که این گرفتگی ها سریع تر باز شوند ؟ در ادامه 10 راه حل با تاثیر قطعی برای بازکردن لوله فاضلاب در این مورد پیشنهاد خواهیم کرد.

راه حل های بی دردسر بازکردن لوله فاضلاب حمام و ظرفشویی

ده راه حل پیشنهاد میکنیم تا قبل از اینکه به راه اورژانسی و نهایی یعنی خبر کردن لوله بازکنی باغ دریاچه متوصل شوید امتحان کنید.

1. سیم بلند و خمیده (فنر) برای باز کردن لوله در باغ دریاچه :

خیلی ساده، اما بطور عجیبی کار آمد، یک گیره فلزی لباس که کت و شلوار به آن آویزان میکنید بردارید و خوب خمیدگی آنرا صاف کنید بعد یک طرف آنرا در انتها به شکل قلابی کوچک خمیده کنید. آنرا به داخل راه آب بفرستید و فکر کنید ماهیگیری میکنید، سعی کنید تمام موها و چربیها و جرم های کثیف و نامطبوع را بیرون بکشید. به یاد داشته باشید باید سعی کنید محتویات لوله را بیرون بکشید نه اینکه بیشتر هل دهید و به پایین بفرستید، وقتی در حد ممکن محتویات را بیرون کشیدید، حالا به مقدار کافی آب داغ داخل راه آب بریزید، به این روش به راحتی لوله شما باز میشود.

2.باز کردن لوله فاضلاب با استفاده از نمک و سرکه :

ترکیبی از یک سوم فنجان نمک و یک سوم فنجان سرکه درست کنید ؛ بر اثر ترکیب این دو، گازی از آن متصاعد میشود. بدون اتلاف وقت و قبل از تمام شدن جوشش ترکیب آنرا داخل فاضلاب بریزید این حالت جوشیدن دو ترکیب باعث میشود مو و چربی و محتویات لوله تمیز شود اجازه دهید حدود یک ساعت راه آب به همان شکل بماند بهتر است اجازه دهید تمام طول شب به همان شکل بماند بعد با آب گرم و فشار بالا لوله را بشویید. همچنین میتوانید اول به مقدار کافی نمک داخل لوله بریزید و بعد سرکه را روی آن بریزید.

3. جارو برقی خشک و تر راه حل باز کردن لوله فاضلاب :

اگر جارو برقی خشک و تر دارید ،بدانید که آن ابزاری فوق العاده برای باز کردن فاضلاب است ، ابتدا آنرا روی مکش مایعات تنظیم کنید مخرج آنرا برای جلوگیری از کثیف کاری بپوشانید سپس دور تا دور لوله را خوب درز بندی کنید ، شاید بخواهید از یک کیسه قدیمی و کهنه برای این منظور استفاده کنید با روشن کردن جارو با قدرت بالا ،جارو تمام محتویات که مسبب گرفتگی بود را به داخل کیسه میکشد این کار همیشه جواب نمیدهد اما ارزش تست کردن را دارد.

4. باز کردن لوله فاضلاب با آب جوشیده :

این کاری است که از آن ساده تر وجود ندارد، کتری را روی اجاق گاز یا داخل مایکروویو قرار دهید و تا جایی که ظرفیت دارد در آن آب بریزید و بجوشانید حالا آنرا در دو یا سه مرحله به آرامی داخل لوله بریزید اجازه دهید آب داغ چند ثانیه در هر بار کار کند و بعد سری بعد آب را بریزید این همیشه ساده ترین و سریع ترین راه حل است. اگر قبل از تمام شدن آب جوش ، لوله باز شد به خود تبریک بگویید و با بقیه آن برای خود یک فنجان چای درست کنید.

 

لوله بازکنی در باغ دریاچه
لوله بازکنی باغ دریاچه

5. باز کردن لوله فاضلاب با جوهر نمک :

یک دستکش پلاستیکی بپوشید و محافظ چشم به چشم بزنید ، جوهر نمک میتواند باعث سوختگی های تند و نامطبوع شود. میتوانید آنرا از فروشگاه ابزار آلات محل خود تهیه کنید ،اما برای حمل و انتقال آن خیلی احتیاط کنید. 3/4 گالن آب سرد داخل سطل بریزید و 3 فنجان جوهر نمک به آن اضافه کنید با یک قاشق چوبی کهنه آنرا خوب ترکیب کنید مخلوط شروع به جوشش میکند و گاز و گرما از خود متصاعد میکند محلول را داخل فاضلاب بریزید و بین 20 تا 30 دقیقه به آن زمان دهید. سپس لوله را با آب داغ شستشو دهید اگر لازم بود همین مراحل را تکرار کنید.

6. لوله بازکنی باغ دریاچه با تخلیه چاه :

مشاغلی وجود دارد که چاه را تخلیه می کنند، ولی ما نمی توانیم آن کار را انجام دهیم اما یک کار ساده وجود دارد ،ابتدا یک سطل خالی زیر لوله یو شکل فاضلاب قرار دهید سطل برای جمع کردن آب داخل لوله ،از آچار استفاده کنید و واشر دو سر انتهایی لوله زیر سینک را شل کنید باید سعی کنید تمام اجزا لوله را با دست نگه دارید وقتی بست ها باز شد، آنرا آزاد کنید و به طرف سطل برگردانید و تمام محتویات لوله را داخل سطل بریزید.

ممکن است لازم باشد با چیزی داخل باقیمانده لوله بچرخانید و بقیه خرده ریزه های به جا مانده را تمیز کنید این کار را برای هر دو طرف لوله انجام دهید ، یک مسواک قدیمی و از کار افتاده وسیله خوبی برای این منظور است اتصالات را با آب بشویید و تمیز کنید و دوباره سر جای خود ببندید. بیشتر اوقات این ترفند جواب خواهد داد.

7. باز کردن لوله فاضلاب از طریق لوله زانویی :

این قطعه تکه ای از لوله راه آب است، در قسمت پایینی آن که کار کد ویژه ای دارد. اساسا این قطعه یک لوله فلزی قابل انعطاف است با یک شکل مارپیچ که در انتهای آن می باشد. ویدیویی که در ادامه فرستاده میشود به شما نشان میدهد چکار باید بکنید.

8. نمک و جوش شیرین روش خانگی باز کردن لوله فاضلاب :

1/2 فنجان نمک آشپزخانه را با 1/2 فنجان جوش شیرین ترکیب کنید و آنرا داخل فاضلاب مسدود شده بریزید اجازه دهید ده تا بیست دقیقه بماند سپس آب جوش روی آن بریزید ، آب داغ و نمک و جوش شیرین یک ترکیب شیمیایی بوجود خواهد آورد که بخش زیادی از جرم ها و چربی های داخل فاضلاب را حل می کند.

9. باز کردن لوله فاضلاب با مواد شوینده ظروف :

اگر راه آب توالت شما مسدود شده، 1/4 فنجان ماده شوینده ظرف داخل کاسه بریزید سپس با مقداری آب آن را بجوشانید. ماده شوینده مثل یک روان کننده عمل میکند و پس مانده های داخل فاضلاب را تمیز میکند بعد از آن به مقدار کافی آب داغ داخل راه آب بریزید، اگر باز هم لوله باز نشد بهتر است با لوله بازکنی در باغ دریاچه تماس بگیرید.

10. باز کردن لوله فاضلاب با جوش شیرین و سرکه :

اگر لوله حمام گرفته مقداری جوش شیرین و سرکه ترکیب کنید و در دو مرحله داخل آن بریزید و سپس به آن زمان دهید چیزی حدود 45 تا 60 دقیقه صبر کنید حالا وان را با آب داغ پر کنید.حالا به یکباره درپوش وان را برداشته و با فشار 45 تا 60 گالن آب را به داخل راه آب هدایت کنید فشار ناشی از آب و تاثیر موادی که از قبل داخل لوله ها ریختید کمک میکند راه آب باز شود.