در مورد مشکلات و اتفاقاتی که امکان دارد برای محل کار یا ساختمان شما بیفتد، گرفتگی و ترکیدگی لوله از بدترین ان ها می باشد. گرفتگی و ترکیدگی لوله ها به علت های مختلفی دارد اما دلیل این مسئله هر چیزی که باشد برای ساکنان ساختمان مشکل آفرین خواهد بود و روند زندگی روزمره آن‌ها را با مشکل مواجه می کند.احتمال اینکه بالاخره یک روز ساختمان محل سکونت شما نیز دچار گرفتگی یا ترکیدگی لوله شود بسیار زیاد است. بنابراین عقل سلیم حکم می کند که قبل از به وجود آمدن مشکل به فکر راه چاره ای برای آن باشید. احتمالا اولین راه حلی که در چنین زمانی به فکر هر فردی می رسد تماس گرفتن با یک مرکز معتبر و حرفه ای لوله بازکنی بلوار کشاورز اصفهان می باشد.

تلفن خود را برداشته و با اولین مرکز لوله بازکنی در بلوار کشاورز که شماره آن را پیدا می کنید تماس می گیرید.

لوله بازکنی بلوار کشاورز
لوله بازکنی بلوار کشاورز اصفهان

دستگاه لوله بازکنی بلوار کشاورز اصفهان

قبل از ساخت و تولید دستگاه های لوله بازکنی شرکت های خدماتی لوله بازکنی از فنر به همراه دریل برای باز کردن لوله استفاده می کردند. به این صورت که فنر لوله باز کنی را بر سر دیرل می بستند و لوله را باز می کردند. این کار یک ایراد داشت و آن این بود که سرعت دریل زیاد است و فنر نیز حفاظی ندارد بنابراین با شروع کار دیرل و چرخش فنر، فنر به این سو و آن سو بر خورد می کرد. بعد از آمدن دستگاه لوله بازکنی این مشکل حل شد. این دستگاه که مخصوص باز کردن لوله های گرفته می باشد به راحتی و بدون دردسر زیاد لوله فاضلاب را باز می کند. شما می توانید از شرکت خدماتی لوله بازکنی اصفهان تاسیسات دنا درخواست خدمات را بکنید.

فواید دستگاه های لوله بازکنی در بلوار کشاورز

لوله بازکنی
لوله بازکنی تاسیسات دنا
دستگاه لوله بازکنی بهترین وسیله برای باز کردن لوله های گرفته شده بلوار کشاورز می باشد. این دستگاه با با ساختار مناسب خود این کار را بسیار ساده کرده است. دستگاه لوله باز کنی شامل موتور و فنر مخصوص می باشد. موتور نیرو محرکه مورد نیاز را تولید می کند و فنر با نیروی گرفته شده از موتور لوله های گرفته شده را باز می کند. از مزایای مهم فنر استفاده شده در دستگاه لوله بازکنی انعطاف پذیری آن است.
  • اندازه مناسب و قابلیت حمل آسان
  • باز کردن گرفتگی‌های سخت
  • سرفنرها با اندازه های متفاوت
  • فنر بلند برای لوله‌های طولانی
  • محفظه جمع‌کننده فنر
  • سرعت بالا در باز کردن لوله های گرفته
  • ایده آل برای شرکت های لوله بازکنی در بلوار کشاورز اصفهان
لوله بازکنی بلوار کشاورز اصفهان

نحوه کار دستگاه لوله بازکنی

برای شروع کار درابتدا باید ماشین لوله بازکن را به پریز برق متصل کنیم. سپس سر فنر با سایز مورد نیاز را به سر فنر ماشین لوله بازکنی وصل می کنیم و بعد فنر دستگاه لوله بازکن را به آرامی از محفظه مخصوص فنر که روی دستگاه لوله بازکن قراردارد را خارج کرده و وارد لوله فاضلابی که گرفته شده است می‌کنیم. آنقدر فنر ماشین لوله بازکنی را داخل لوله فاضلاب وارد می‌کنیم که سر فنر دستگاه به قسمت گرفتگی لوله فاضلاب برسد.

سپس دستگاه لوله باز کنی را روشن می کنیم تا موتور دستگاه شروع به کار کند. در این زمان فنر ماشین لوله بازکن گرفتگی‌های درون لوله را برطرف می کند. در نظر داشته باشید که با دقت و آرامش فنر ماشین لوله بازکن را به داخل لوله فاضلاب وارد کنید. به دلیل اینکه فنر بیشتر وارد لوله فاضلاب شود و بتواند تمام گرفتگی آن را باز برطرف کند. همچنین برای تاثیر گذاری بیشتر ماشین لوله بازکن می‌توان از کلید چپ‌گرد و راست‌گرد استفاده کرد. بعد از باز شدن لوله توسط ماشین لوله بازکنی باید فنر دستگاه را از داخل لوله بیرون آورید و در محل به خصوص خود روی دستگاه لوله بازکنی جمع کنید. پس از بیرون آمدن فنر از لوله فاضلاب باید مقداری آب داخل لوله ریخته شود تا مواد زائد داخل لوله به داخل چاه ریخته شود و دوباره موجب ایجاد گرفتگی نشوند.

لوله بازکنی بلوار کشاورز اصفهان

خدمات لوله بازکنی بلوار کشاورز اصفهان

لوله بازکنی بلوار کشاورز اصفهان با کادری مجرب و آموزش دیده در کوتاه ترین زمان ممکن آماده ارائه خدمات برای انواع گرفتگی لوله و یا ترکیدگی لوله می باشد. این مرکز با در اختیار داشتن ابزارهای مدرن و کار آمد جهت رفع مشکل شما اقدام می کند تا بهترین نتیجه را به دست بیاورید.

همچنین بخوانید: لوله بازکنی در کوی سپاهان | لوله بازکنی در هزار جریب