مرکز لوله بازکنی دروازه شیراز اصفهان کلیه گرفتگی ها و مشکلات لوله ها و چاه های آب و فاضلاب ساختمان شما را برطرف می کند. برای این فرایند از انواع دستگاه های پیشرفته لوله بازکنی نیز استفاده می شود. در این زمینه دستگاه های فنر زنی بیشترین کارایی را داشته و در اکثر پروژه های رفع گرفتگی سیستم آب و فاضلاب ساختمان ها مورد استفاده قرار می گیرند. در این گزارش با سایر فعالیت های این مرکز لوله بازکنی آشنا می شوید.

لوله بازکنی دروازه شیراز اصفهان
لوله بازکنی دروازه شیراز اصفهان

دستگاه های فنر برقی لوله بازکنی در دروازه شیراز

انواع دستگاه های فنر زنی با استفاده از نیروی برق حرکت کرده و فرایند باز کردن لوله ها را انجام می دهند. با حرکت دورانی فنر برقی لوله باز کنی، گرفتگی های موجود در آن رفع شده و فاضلاب و آب ساختمان مجددا جریان می یابند.

موتور الکتریکی به کار رفته در این دستگاه، فنرها را به حرکت در می آورد و از قدرت بالایی برخوردار است. قدرت موتور دستگاه فنر زنی باید با میزان گرفتگی چاه تناسب داشته باشد تا مشکلات ایجاد شده برطرف شوند.

روش استفاده از دستگاه های فنرزنی در لوله بازکنی دروازه شیراز

مرکز لوله بازکنی نزدیک دروازه شیراز، تکنیسین های حرفه ای خود را برای باز کردن لوله ها با استفاده از دستگاه های فنرزنی به محل اعزام می کند. این افراد دستگاه را به صورت روشن و با کمترین درجه حرکت، وارد چاه می کنند. در این زمان تکنیسین، فنر را آهسته از محفظه خارج کرده و وارد لوله های آب می کند. این فرایند تا جایی که سر فنر به گرفتگی لوله ها برخورد کند، ادامه می یابد. پس از رسیدن به محل اصلی گرفتگی لوله ها، سرعت دوران و چرخش فنر افزایش یافته و قدرت موتور برای باز کردن گرفتگی ها بیشتر می شود.

بعد از این فرایند، تکنیسین فنر را از درون لوله ها خارج کرده و در جای خود قرار می دهد. پس از پایان کار، یک سطل آب درون چاه ریخته می شود تا هم از باز بودن مسیر لوله ها اطمینان حاصل کنند و هم آلودگی های ناشی از باز شدن لوله ها خارج شوند.

این دستگاه ها برای بسیاری از مشکلات لوله ها و چاه فاضلاب مورد استفاده قرار می گیرند؛ البته برای برطرف کردن مشکل انسداد همه لوله ها نمی توان از این روش استفاده کرد. به همین خاطر مرکز لوله بازکنی نزدیک به خیابان دروازه شیراز پیش از تعیین تجهیزات مورد نیاز برای کار، با مشورت تکنسیسن های حرفه ای، مشکلات موجود را ارزیابی کرده و بر این اساس تصمیم می گیرد.

لوله بازکنی
لوله بازکنی تاسیسات دنا

قطعات دستگاه فنر زنی

سری مورد استفاده در این دستگاه ها مهمترین بخش آن ها را تشکیل می دهد، که بر اساس ابعاد لوله ها انتخاب می شود. برای گرفتگی های مختلف، از سر فنرهای متفاوتی نیز استفاده می کنند. برخی از سرفنرها نوک تیز هستند و برخی از آن ها نوک پهنی دارند. سرفنرهای نوک تیز برای رفع گرفتگی های ناشی از خاک و مصالح ساختمانی به کار می روند و توان نفوذ در این مواد را دارند. اما سرفنرهای نوک پهن برای گرفتگی های مربوط به پارچه و مو و مواد غذایی مورد استفاده قرار می گیرند. انتخاب این سر فنرها نیز به نظر و تشخیص تکنیسین های مرکز لوله بازکنی در دروازه شیراز بستگی دارد.

موارد استفاده از دستگاه فنر زنی در شرکت لوله بازکنی دروازه شیراز

در شرکت لوله بازکنی دروازه شیراز، موارد استفاده متعددی برای این تجهیزات وجود دارد. این دستگاه ها بسته به نوع گرفتگی های موجود در محل مورد استفاده قرار می گیرند. از جمله مهمترین مصارف دستگاه فنر زنی را در زیر مشاهده می کنید:

  1. باز کردن چاه توالت های فرنگی و ایرانی
  2. رفع گرفتگی های مربوط به سنگشور و حیاط
  3. رفع گرفتگی های مربوط به کفشور حمام
  4. رفع گرفتگی های کفشور سرویس بهداشتی و توالت
لوله بازکنی در دروازه شیراز
لوله بازکنی دروازه شیراز

مجموعه خدمات مرکز لوله بازکنی و نشت یابی دروازه شیراز اصفهان

مرکز لوله بازکنی و نشت یابی دروازه شیراز تخلیه چاه دروازه شیراز، خدمات شایسته ای به مشتریان خود ارائه می دهد. بسیاری از افراد برای باز کردن لوله های منزل و ساختمان خود ابتدا به سراغ روش های خانگی می روند؛ استفاده از جریان آب داغ درون لوله ها، پودرهای لوله بازکنی، ابزارهای ساده و دست ساز لوله باز کنی و استفاده از مواد خطرناکی مانند اسید، از جمله راهکارهای خانگی است که مورد توجه برخی افراد قرار دارند.

در صورتی که می خواهید، مشکلات شما با روش های تخصصی تر و به صورت دائمی برطرف شوند، استفاده از خدمات شرکت لوله بازکنی دروازه شیراز توصیه می شود. در ادامه برخی از مهمترین خدمات این کمپانی را بررسی می کنیم:

رفع گرفتگی های چاه فاضلاب

ساختمان های قدیمی اغلب دچار مشکلاتی مانند گرفتگی چاه می شوند؛ در این زمینه استفاده از خدمات مرکز لوله بازکنی ارزان دروازه شیراز موثر واقع می شود. راهکارهای فوری این مرکز با کمترین آلودگی، راه چاه فاضلاب ساختمان ها را باز می کند. در این زمینه چاه هایی که به صورت جذبی ساخته شده اند، بیشتر دچار مشکل می شوند؛ در برخی موارد نیز چاه ساختمان پر شده و نیاز به تخلیه دارد که برای همه این موارد از دستگاه ها و تجهیزات تخلیه این مرکز استفاده خواهد شد.

تشخیص مشکلات لوله ها

تشخیص مشکلاتی مانند گرفتگی لوله ها، نشتی، ترک خوردگی و… نیز توسط تکنیسین های حرفه ای و کارآزموده مرکز لوله بازکنی فوری در دروازه شیراز انجام خواهد شد. برای این که خدمات لوله بازکنی بازدهی بیشتری داشته باشند، ابتدا باید مشکلات موجود به درستی تشخیص داده شوند.

هر یک از لوله های مورد استفاده در محیط ساختمان، طول عمر مشخصی دارند. بناها و ساختمان سازان برای حفظ زیبایی و جلوگیری از شلوغی محیط این لوله ها را به صورت توکار نصب می کنند؛ به همین سبب گاها تشخیص محل ترکیدگی و شکستگی این لوله ها دشوار خواهد بود.

مهمترین دلایل گرفتگی لوله های حیاط

گرفتگی لوله های آب و فاضلاب در بخش های مشخصی از این سازه ها بیشتر اتفاق می افتد. در صورتی که جسمی خارجی در داخل لوله ها گیر کند، مشکل گرفتگی لوله ایجاد می شود. اجسام سختی مانند فلزات، چوب، مصالح ساختمانی، بیشترین مشکلات را در لوله های آب و فاضلاب ساختمان به وجود می آورند. با بهره گیری از دانش تکنیسین های حرفه ای این مرکز و مجموعه خدمات لوله بازکنی شبانه روزی دروازه شیراز، این مشکلات در کمترین زمان ممکن برطرف خواهند شد.

لوله بازکنی دروازه شیراز
خدمات لوله بازکنی در دروازه شیراز اصفهان

مهمترین دلایل گرفتگی لوله های آشپزخانه

بر اساس تجریبات گسترده مرکز لوله بازکنی دروازه شیراز، بیشترین علل گرفتگی سینک ظرفشویی و لوله های آشپزخانه، ورود مواد غذایی چرب به داخل لوله ها و یا پسماندهای غذایی است. روغن و ذرات غذا به سادگی از لوله ها عبور نمی کنند؛ تجمع این مواد در لوله های آشپزخانه سبب بروز مشکلات بسیاری در این زمینه خواهد شد. این مواد به مرور به دیواره های لوله ها می چسبند و گاها رسوب هایی در این بخش از لوله ها به وجود می آورند.

مهمترین دلایل گرفتگی کفشور پارکینگ

در قسمت پارکینگ ساختمان، آلودگی های بسیاری وجود دارند که سبب گرفتگی چاه و لوله های موجود در پارکنیگ می شوند. گرد و غبار هوا، آلودگی های اتومبیل ها، گل و لای ناشی از شست و شوی خودرو و… وارد چاه و لوله های آب شده و سبب انسداد آن ها می شوند. متخصصین این مرکز با استفاده از بهترین تجهیزات، این مشکلات را در قسمت پارکینگ ساختمان برطرف خواهند کرد.

مهمترین دلایل گرفتگی توالت فرنگی

این بخش از ساختمان نیز همواره در معرض خطر گرفتگی قرار دارد. انداختن دستمال توالت درون چاه آب، سبب بروز این مشکلات خواهد شد. برای ی این بخش، از ابزارهای مناسبی استفاده می شود تا آسیبی به کاسه تولت نرسد. در صورتی که به سیفون یا کاسه توالت فرنگی آسیبی وارد شود، هزینه های تعمیراتی شما چندین برابر خواهد شد! پس استفاده از خدمات حرفه ای مرکز لوله بازکنی اصفهان در هزینه های شما صرفه جویی خواهد کرد.
جمع بندیدر این گزارش با چندی از بهترین خدمات مرکز لوله باز کنی دروازه شیراز اصفهان آشنا شدید. شما می توانید، در صورت مواجهه با مشکلات یاد شده، با شماره تلفن لوله بازکنی دروازه شیراز تماس حاصل فرمایید و اطلاعاتی در رابطه با مشکلات موجود به کارشناسان مربوطه ارائه دهید و از خدمات فوری آن ها بهره مند شوید. این کارشناسان بر اساس مشکلات موجود، بهترین راهکارها را به شما توصیه می کنند. همچنین مراجعه حضوری به آدرس لوله بازکنی دروازه شیراز شما را در کسب اطلاعات بیشتر در این حوزه یاری می رساند. راهنمایی های تکنیسین های این مرکز سبب پیشگیری از بروز مشکلات مختلف در سیستم آب و فاضلاب ساختمان خواهد شد.

همچنین بخوانید: لوله بازکنی در کوی سپاهان | لوله بازکنی در هزار جریب | لوله بازکنی در خیابان مصلی