گرفتگی لوله های فاضلاب در منازل مسکونی و ساختمان ها یکی از رایج ترین اتفاقاتی است که ممکن است با آن مواجه شده باشید نکته منفی در رابطه با گرفتگی لوله صحنه زشت و زننده گرفتگی لوله همچنین وجود بوی بد درون سرویس بهداشتی یا سینک ظرفشویی است. در صورتی که لوله های شما دچار انسداد گرفتگی شده اند هم اکنون با تماس با لوله بازکنی سعادت آباد می توانید از خدمات لوله بازکنی شبانه روزی سعادت آباد بهره مند شوید.

لوله بازکنی سعادت آباد اصفهان
لوله بازکنی در سعادت آباد اصفهان

لوله بازکنی نزدیک به خیابان سعادت آباد

لوله بازکنی و نشت یابی سعادت آباد اصفهان یکی از شرکت های خدماتی لوله بازکنی در اصفهان است که به منظور رفع گرفتگی لوله فاضلاب به محل سکونت شما نیرو اعزام می کند تا با استفاده از دستگاه فنر زن هرگونه انسداد درون لوله ها را برطرف کنند. آدرس لوله بازکنی سعادت آباد در این صفحه قرار دارد اما سریع ترین راه برای درخواست نیروی اعزامی استفاده از شماره تلفن لوله بازکنی در سعادت آباد است.

البته قبل از تماس با شرکت لوله بازکنی سعادت آباد میتواند با راههایی علل گرفتگی لوله فاضلاب را تشخیص دهید و سپس راه های گفته شده برای حل مشکل اقدام نمایید.

علت گرفتن لوله فاضلاب

آیا با صحنه وحشتناک لوله فاضلاب گرفتگی چاه توالت گرفتن سیفون ظرفشویی، کیپ شدن لوله فاضلاب حمام مواجه شده اید؟ موارد باعث بالا زدن آب و بوی نامطبوع در ساختمان می شود. اما چرا درون لوله ها مسدود میشود و آب نمی تواند از آن عبور کند.

  • گاهی تعمیر ساختمان ‏یا قیرگونی کردن پشت بام می تواند در لوله های فاضلاب رسوخ کند و هنگامی که سرد می شود مسیر عبور آب را مسدود نماید. علت این مورد رعایت نکردن استاندارد های لوله کشی ساختمان می باشد.
  • روزانه با شستن ظرف مقادیر زیادی روغن درون لوله های فاضلاب وارد می شود روغن هنگامی که سرد می شود حالت جامدی پیدا می کند، همچنین با گیر کردن مواد غذایی به روغن های سرد شده در طی مدت زمان می تواند لوله فاضلاب آشپزخانه را کیپ یا مسدود کند.

در صورت وجود چنین مشکلی میتوانید از محلول های لوله بازکن در سینک ظرفشویی با آب گرم استفاده کنید تا گرفتگی برطرف شود؛ البته لازم به ذکر است که استفاده متداول از لوله بازکن ها میتواند به لوله کشی ساختمان آسیب جدی وارد کند و بهترین کار تماس با شرکت لوله بازکنی در سعادت آباد است.

  • تفاله های چای یا پودر قهوه پسماندهای هستند که ممکن است از صافی سینک عبور کند و به داخل لوله فاضلاب برود. با چسبیدن پسماندها به دیواره لوله مانع عبور آب میشوند. همچنین پسماند غذا نیز از دیگر دلایل انسداد لوله های سینک آشپزخانه هستند.
  • ورود اشیا سخت و جامد درون چاه دستشویی یکی از راه هایی است که باعث گرفتگی لوله فاضلاب میشود. اشیای جامد به دلیل آن که در آب حل نمی شوند با سختی از لوله ها خارج می شوند.
  • هرگز دستمال کاغذی را در توالت نیندازید. زیرا می تواند به گرفتگی لوله فاضلاب منجر شود و شما را متحمل دردسرهای زیادی کند. دستمال های کاغذی با سفت شدن در آب دیگر حل نشده و مانعی را در برابر عبور فاضلاب ایجاد می کند.
  • گرفتگی لوله فاضلاب با مو مشکلات متداول ساختمان های مسکونی است تارهای مو تجزیه نمی شوند. همچنین بعد از مدتی با گره خوردن به یکدیگر به سایر ضایعات می چسبند و مواد بزرگی را تشکیل میدهند. به این ترتیب از درپوشهای حمام یا آشپزخانه استفاده کنید.
  • برخی از افراد عادت دارند درون سرویس بهداشتی سیگار می کشند و فیلتر و انتهای روکش پلاستیکی آن را در مسیر چاه فاضلاب می اندازند. این کار باعث می شود فیلتر ها در مسیر چاه فاضلاب گیر کند و باعث گرفتگی لوله فاضلاب شود.
لوله بازکنی در سعادت آباد اصفهان
لوله بازکنی سعادت آباد

چرا در هنگام گرفتگی لوله فاضلاب نباید اسید بریزیم؟

این مسئله به دو دلیل توصیه نمی شود. اول آنکه با گرفتگی لوله مقدار زیادی آب درون سینک توالت وجود دارد و با ریختن اسید لوله باز کن با آب حل شده و قدرت خود را تا حدودی از دست میدهد. همچنین در صورتی که مشکل رفع شود موقتی است و ممکن است مجدداً نیاز به استفاده از اسید پیدا کنید.

دلیل دوم آن است استفاده مکرر از اسید ها لوله کشی ساختمان آن یا خانه را با مشکل جدی روبرو می کند. زیرا عموما لوله هایی که برای فاضلاب درون خانه ها استفاده می شوند پلاستیکی هستند و در برابر اسید مقاومت دارند؛ اما با استفاده مداوم از لوله بازکن ها پوسیده شده و سیستم فاضلاب دچار نشتی میشود.

بهترین راه برای رفع گرفتگی لوله فاضلاب چیست؟

با استفاده از شماره تلفن لوله بازکنی سعادت آباد می توانید به صورت ۲۴ ساعته با همکاران ما در تماس باشید و از خدمات لوله بازکنی شبانه روزی سعادت آباد بهره مند شوید. شرکت لوله بازکنی سعادت آباد آماده ارائه خدمات لوله بازکنی ارزان سعادت آباد ۲۴ ساعته به همشهریان گرامی می باشد.

شرکت لوله بازکنی سعادت آباد نیروهای اعزامی را با دستگاه های فنر زن برقی به محل سکونت شما می فرستند. دستگاه فنر زن یک فنر فولادی صد سانتی متری است که درون لوله ها میرود و با ایجاد تنش های مکانیکی هرگونه سد و موانع را در لوله فاضلاب از بین میبرد.

لوله بازکنی
لوله بازکنی تاسیسات دنا

لوله بازکنی فوری سعادت آباد

در هر ساعت از شبانه روز که مشکل گرفتگی لوله فاضلاب برای شما پیش آمد با محلول های مانند اسید لوله باز کن قادر به رفع انسداد لوله نبودید، میتوانید از طریق شماره تلفن لوله بازکنی سعادت آباد برای درخواست نیرو استفاده کنید. نزدیکترین نیروی ما در لوله بازکنی نزدیک سعادت آباد به محل سکونت شما فرستاده میشود تا مشکلتان را رفع کند. 

نیروهای شرکت لوله بازکنی سعادت آباد به صورت سیار هستند و در سریعترین حالت ممکن به محل مورد نظر شما اعزام می شوند نیروهای ما از به روزترین تجهیزات برخوردارند و سن افراد با تجربه برای کار انتخاب می شوند بنابراین با خیال راحت می توانید مشکلتان را به دست ما بسپارید تا برایتان رفع کنیم.

لوله بازکنی سعادت آباد
لوله بازکنی در سعادت آباد

قیمت لوله بازکنی در سعادت آباد اصفهان

لوله بازکنی ارزان سعادت آباد جزء شرکت های لوله بازکنی نزدیک خیابان سعادت آباد می باشد که با بهترین قیمت و خدمات سریع واحدهای سیار را در شهر اصفهان دارد. به همین ترتیب با یک تماس ساده و بازگو نمودن مشکل گرفتگی لوله نیروی نشت یاب سعادت آباد به سرعت نیروها به محل شما فرستاده میشوند. قیمت خدمات ما نیز به نسبت سایر همکاران به صرفه تر است و همکاران ما به طور 24 ساعته نیز آماده خدمات رسانی هستند.

لوله بازکنی و نشت یابی سعادت آباد اصفهان از جمله شرکت هایی است که جدیدترین تجهیزات فنر زنی را در اختیار نیروهای با تجربه قرار میدهد. زیرا رضایت مشتریان از خدمات شرکت لوله بازکنی در سعادت آباد همواره در اولویت قرار داشته است.

دستگاه فنر زن چگونه کار میکند؟

دستگاه فنر زن یک دستگاه با فنر فولادی است که اندازه ای 100 سانتی متری دارد. این فنر در لوله فاضلاب رفته و هرگونه جسم سفت یا مانع عبور فاضلاب را از بین میبرد. برخی از نمونه های دستی دستگاه فنر زن نیز وجود دارد، اما کارکرد مشابه دستگاه برقی را ندارد. دستگاه های برقی تنها باید توسط متخصصین لوله بازکنی به کار گرفته شوند.

شرکت لوله بازکنی سعادت آباد از جدیدترین و پیشرفته ترین دستگاه های فنر زنی برقی برای باز کردن لوله های استفاده میکند و آن را به دست نیروهای توانای خود می سپارد. برای ارتباط با کارشناسان و درخواست نیرو از شماره تلفن لوله بازکنی سعادت آباد استفاده نمایید.

همچنین بخوانید: لوله بازکنی سپاهان شهر | لوله بازکنی هزار جریب | لوله بازکنی در کوی امام