در صورتی که لوله فاضلاب توالت یا سینک ظرفشویی شما گرفته است ممکن است دلایل متفاوت داشته باشد. اما به هر جهت برگشتن آب درون لوله و مواد داخل توالت اصلاً صحنه جالبی را ایجاد نمی کند. بنابراین اگر نیاز دارید تا با یک لوله بازکنی فرایبورگ تماس حاصل کنید شما می توانید با همکاران ما در تماس باشید. شرکت لوله بازکنی فرایبورگ خدمات لوله بازکنی ارزان فرایبورگ را ارائه می دهد همچنین لوله بازکنی فوری فرایبورگ نیز توسط همکاران ما در شرکت لوله بازکنی اصفهان در اسرع وقت انجام می گیرد.

لوله بازکنی شبانه روزی فرایبورگ
لوله بازکنی در فرایبورگ

علت اصلی گرفتگی لوله فاضلاب

به طور کلی اگر درون لوله جسمی گیر کند باعث گرفتگی لوله می شود اما این گرفتگی ممکن است به دلیل انباشته شدن مواد یا چربی باشد در ادامه به مهمترین علل گرفتگی لوله فاضلاب اشاره می کنیم:

 • رفع گرفتگی لوله آشپزخانه در فرایبورگ

اگر آب درون سینک پایین رود یا برگردد گرفتگی لوله پیش آمده است. اما دلیل آن وجود آشغال های غذایی و تفاله ها هستند که باعث مشکل گرفتگی لوله در آشپزخانه می شود. هنگامی که ظرف ها را می شوید ممکن است چربی درون ظرف ها به داخل لوله ها برود و با انباشته شدن چربی ها و گیر کردن مواد غذایی به آن گرفتگی بوجود بیاید.

 • باز کردن گرفتگی لوله توالت فرایبورگ

معمولاً لوله هایی که برای سرویس بهداشتی و توالت به کار میرود به نسبت لوله های دیگر درون ساختمان قطورتر هستند. اما گیر کردن اجسامی مانند صابون یا موارد دیگری درون توالت یا فضولات به روی هم انباشته و سفت شده علت اصلی گرفتگی لوله ها هستند.

لوله بازکنی فرایبورگ اصفهان
لوله بازکنی فرایبورگ

چه چیزهایی باعث گرفتن لوله فاضلاب میشود؟

تجربیات تیم لوله بازکنی و نشت یابی فرایبورگ اصفهان تنها عللی که باعث گرفتگی لوله ها می‌شوند به شرح زیر است:

 • همانطور که گفته شد گرفتگی پسماندهای غذایی و انباشته شدن چربی درون لوله های فاضلاب باعث گرفتگی لوله میشود. برای این کار می‌توانید از مواد شیمیایی به منظور رفع انسداد لوله استفاده کنید. اما این مواد خطرناک هستند و منجر به پوسیدگی لوله های فاضلاب می شود. بنابراین لوله بازکنی ارزان فرایبورگ در تماس باشید.
 • انداختن اجسامی مانند دستمال های کاغذی در توالت و موارد این چنینی یا تلفن همراه، صابون و لوازم آرایشی میتواند باعث گرفتن لوله های فاضلاب شود. در این صورت تنها راه باز شدن لوله ها فنز زنی است که توسط شرکت لوله بازکنی فرایبورگ انجام میشود.
 • انباشته شدن فضولات در صورت عدم استفاده آب کافی باعث میشود فضولات درون لوله ها به روی هم انباشته و سفت شود. بنابراین استفاده از فلاش تانک و آب کافی در ساختمان های مسکونی لازم است.
 • عدم استاندارد بودن لوله های فاضلاب باعث می شود احتمال گرفتگی لوله فاضلاب بالاتر برود. زیرا قطر لوله های فاضلاب توالت به طور معمول باید بیشتر باشد. در غیر این صورت فضولات درون لوله ها گیر میکنند.
 • به اطراف ساختمان یا منزل خود دقت کنید آیا درخت های کهنسال می بینید؟ در صورتی که ریشه های درخت درون لوله فاضلاب شما نفوذ کرده باشد امکان گرفتگی لوله فاضلاب وجود دارد.
لوله بازکنی فرایبورگ
لوله بازکنی نزدیک فرایبورگ

تشخیص گرفتگی لوله فاضلاب و لوله بازکنی در فرایبورگ

یکی از مهمترین موضوعاتی که باعث می شود بتوانیم سریع تر و موضوع گرفتگی لوله رسیدگی کنیم تشخیص گرفتگی لوله فاضلاب است اگر بتوانید علت آن را به خوبی تشخیص دهید می توانید به راحتی گرفتگی آن را باز کنید.

در قسمت قبلی درباره علل گرفتگی لوله ها با یکدیگر صحبت کردیم اما اگر مشاهده کردید که آب درون سینه پایین میرود آیا مواد غذایی از درون لوله فاضلاب به درون سینک باز می گردد لوله فاضلاب آشپزخانه گرفته است. همچنین اگر در توالت فضولات پایین می روند یا بعد از دفع فضولات مواد درون لوله ها بالا برمیگردند لوله فاضلاب توالت گرفته است. در این حالت باید سریعا با یک شرکت لوله بازکنی نزدیک فرایبورگ تماس بگیرید و بخواهید که برای رسیدگی به موضوع به محل زندگی شما نیرو اعزام کنند.

لوله بازکنی
لوله بازکنی تاسیسات دنا

لوله بازکنی فرایبورگ ارزان فوری

برای لوله بازکنی نزدیک به خیابان فرایبورگ میتوانید درخواست کنید تا متخصصین را با دستگاه فنر زن به محل زندگی شما اعزام کنند. معمولاً استفاده از دستگاه فنر زن سریعتر و بهتر از روش های دیگر است. اما در صورتی که نیاز به روش های فوری برای باز کردن لوله داری و گرفتگی لوله ها تا حد زیادی نباشد میتوانید از روش های زیر استفاده کنید:

 • می توانید مقداری شوینده را در آب گرم حل کنید تا آب کف آلود شده و سپس آن را داخل لوله فاضلاب بریزید. این محلول می تواند با اثر بر روی چربی های انباشته شده درون لوله آن را باز کند. با چند بار تلاش کردن مشکل شما حل خواهد شد. اما در صورتی که انباشته شدن مواد زیاد شده باشد تنها با دستگاه فنر زن امکان رفع مشکل وجود دارد.
 • اگر گرفتگی لوله مختص به قسمتهای ابتدایی آن باشد میتوان یک آویز لباس را باز و تمام خمیدگی های آن را صاف کنید. تنها سر قلاب شکل آن را دست نزنید. سپس می توانید میله را درون لوله کنید و تا جایی که می تواند آن را هل دهید. در این صورت هنگام برخورد با مانع امکان رفع انسداد وجود دارد.
 • از مخلوط جوش شیرین با سرکه استفاده کنید یک سوم فنجان جوش شیرین و سرکه را با یکدیگر مخلوط و آن را در لوله بریزید و تا ۳۰ دقیقه صبر کنید. ترکیب این دو ماده با یکدیگر حالت اسیدی دارد و می‌تواند گرفتگی های جزئی و سطحی را برطرف کند.
 • در برخی موارد یک سطح آب گرم می تواند انسداد درون لوله را در ۲ تا ۳ مرحله رفتن کند. در کنار آب گرم میتوانید از مایع شوینده استفاده کنیم تا با کمک آن گرفتگی ها رفع شود.
 • با شرکت لوله بازکنی ارزان و فوری فرایبورگ تماس بگیرید. این شرکت لوله بازکنی فوری فرایبورگ می تواند در سریع ترین حالت ممکن نیروی لوله بازکنی نزدیک به خیابان فرایبورگ را برای رفع مشکل شما به محل اعزام کند. نیروهای شرکت با استفاده از دستگاه فنر زنی اقدام به رفع انسداد لوله ها می کند.
 • می توانید از مواد شیمیایی مانند جوهر نمک یا اسید رقیق به منظور باز کردن لوله ها استفاده کنید البته توجه کنید که مصرف طولانی مدت میتواند باعث نشت و مشکل در سیستم فاضلاب ساختمان شود.
لوله بازکنی فرایبورگ
لوله بازکنی فرایبورگ شبانه روزی

دستگاه فنر زن چیست و چگونه کار میکند؟

دستگاه فنر زنی لوله بازکن نوعی فنر آلیاژی است که در متراژ های بسیار بلند به منظور رفع انسداد گرفتگی لوله های فاضلاب استفاده می شود. شرکت نشت یابی فرایبورگ و تخلیه چاه فرایبورگ از این دستگاه برای باز کردن لوله های فاضلاب در آشپزخانه و سرویس بهداشتی استفاده می کنند.

فنر لوله بازکنی با فشار گرفتگی های درون لوله ها را رفع میکند و سریعترین روش انسداد همیشگی لوله ها خواهد بود. با دستگاه فنر زنی احتمال بازگشت گرفتگی و انسداد لوله فاضلاب بسیار پایین است. برای درخواست نیروی با دستگاه فنر زنی از طریق شماره تلفن لوله بازکنی فرایبورگ اقدام کنید.

در صورت نیاز لوله بازکنی و نشت یابی فرایبورگ اصفهان شماره های قرار داده شده در صفحه تماس بگیرید. همچنین شماره تلفن لوله بازکنی فرایبورگ و آدرس لوله بازکنی فرایبورگ نیز در این صفحه موجود هستند که می توان برای دریافت مشاوره و درخواست نیروی اعزامی از آن بهره مند شوید.

همچنین خدمات لوله بازکنی شبانه روزی فرایبورگ نیز برای تمام شهروندان و همشهریان گرامی به صورت ۲۴ ساعته انجام می گیرد. شماره تماس لوله بازکنی فرایبورگ و آدرس تلفن لوله بازکنی فرایبورگ نیز در همین صفحه قرار دارد.

همچنین بخوانید: لوله بازکنی در مرداویج