متاسفانه بنا به دلایل مختلف امکان گرفتگی لوله فاضلاب توالت و سینک ظرفشویی وجود دارد در هر صورت هنگامی که لوله فاضلاب دچار انسداد گرفتگی میشود، هرگونه مواد درون لوله برمیگردد و تصور آن اصلاً صحنه زیبایی نیست. اگر مشاهده کردید که لوله فاضلاب شما گرفته است یا بوی بسیار بدی در توالت شماست یا حشرات موذی درون سرویس بهداشتی زیاد شده اند همکاران ما در شرکت لوله بازکنی مصلی آماده خدمتگزاری به شما هستند‌.

لوله بازکنی مصلی
لوله بازکنی مصلی اصفهان

اگر در خیابان مصلی یا اطراف آن ساکن هستید، لوله بازکنی خیابان مصلی اصفهان یک شرکت لوله بازکنی حرفه ای است که به صورت شبانه روزی و ۲۴ ساعته و با قیمت مناسب در خدمت به همشهریان گرامی می باشد.

لوله بازکنی مصلی با چه وسیله ای انجام میشود ؟

دلیل اصلی گرفتگی لوله فاضلاب انسداد یا تجمع فضولات چربی و مواد غذایی درون لوله های فاضلابی هستند. بنابراین از وسیله ای که برای رفع انسداد استفاده میشود باید توانایی باز کردن لوله های فاضلاب را داشته باشد. به طور کلی از دستگاه فنر زن بدین منظور به کار گرفته می شود که به طور سیار قابل جابجایی بوده و به عنوان لوله بازکنی فوری نزدیک به مصلی شناخته می شود.

این دستگاه با نوعی فنر بلند فولادی ساخته می‌شود. دستگاه فنر زنی در یک سر فنر و در سر دیگر دستگاهی وجود دارد که می‌تواند هر مانعی را از سر راه بردارد و در مقابل هیچ آسیبی لوله کشی ساختمان وارد نمی کند. البته فنرهای دستی نیز برای گرفتگی های سطحی وجود دارد. اما دستگاههای فنر برقی قدرت بیشتری برای رفع انسداد لوله های فاضلاب دارد. برای درخواست نیروی اعزامی لوله بازکنی مثلا می‌توانید از شماره تلفن لوله بازکنی مصلی استفاده کنید.

علت گرفتگی لوله فاضلاب

از مهمترین علل گرفتگی لوله فاضلاب که خیلی شایع است می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • اگر در محدوده ساختمان بنایی یا تعمیر غیر اصولی صورت گرفته باشد. این تعمیر منجر به وارد شدن نخاله های ساختمانی به درون لوله کشی ساختمان شود امکان بسته شدن یا انسداد چاه وجود دارد. در این هنگام میتوانید با لوله بازکنی و نشت یابی مصلی اصفهان تماس بگیرید.
  • یکی دیگر از علل گرفتگی لوله های فاضلاب ریختن دستمال های توالت و دستمال کاغذی در چاه های فاضلاب است. اگر دستمال کاغذی سفت شود و درون لوله تجمع کند ممکن است در طول دراز مدت مانعی در برابر عبور فاضلاب ایجاد کند. در هنگام نیاز به تخلیه چاه می باشد.
  • گاهی ورود اشیا به درون سوراخ سنگ توالت باعث می‌شود که این جسم درون لوله گیر کند و مسیر عبور فاضلاب را ببندد. این مانع خود به خود سبب انسداد سیستم فاضلاب ساختمان یک واحد مسکونی می شود.
  • از دیگر دلایلی که سبب انسداد لوله های فاضلاب می شود، شستن ظرف های حاوی مقادیر زیادی روغن و چربی است. این چربی ها بعد از شستشو همراه با آب داخل لوله فاضلاب رفته و به دیواره لوله ها می چسبند. در گذر زمان آن مانعی را در برابر عبور آب ایجاد می کنند، که می تواند شما را دچار مشکل کند.
  • گاهی برخی از افراد به دلیل استفاده مکرر از اسید ها و چاه بازکن ها مسبب پوسیدگی لوله های ساختمان می شوند. که این مسئله باعث نشت یا گرفتگی لوله فاضلاب میشود.
  • اگر خانه شما ویلایی است و در حیاط شما درخت های تنومند قدیمی وجود دارد. امکان این وجود دارد که ریشه درختان به داخل نفوذ کرده باشد و راه عبور فاضلاب را سد کند.
  • استفاده از لوله های بی کیفیت یا غیر استاندارد در مهندسی خانه ها از دیگر دلایل نشت یا انسداد لوله های فاضلاب است. در صورتی که دچار مشکل شده باشید، باید به طور کل لوله کشی ساختمان تعویض شود.
  • گاهی تجمع فضولات درون لوله های فاضلاب باعث میشود تا سفت شوند و مانعی را ایجاد کنند. بهتر است بعد از استفاده از سرویس بهداشتی از فلاش تانک و اب زیاد استفاده نمایید.
لوله بازکنی در مصلی
لوله بازکنی مصلی

چگونه گرفتگی لوله فاضلاب را باز کنیم ؟

در سریعترین حالت می تواند با لوله بازکنی نزدیک مصلی تماس بگیرید و از شرکت لوله بازکنی مصلی درخواست نیروی اعزامی کنید. لوله بازکنی فوری در مصلی در سریعترین حالت ممکن برای حل مشکل به محل سکونت شما مراجعه میکند. اما اگر در شرایط قرار دارد که امکان تماس با شماره تلفن لوله بازکنی مثلا برایتان مقدور نیست می‌توانید از راه هایی که در ادامه به آن اشاره کردیم استفاده کنید.

از شوینده و آب گرم استفاده کنید

آب گرم و شوینده می تواند تا حد زیادی به رفع انسداد لوله ها کمک کند، برای عمل لازم است کمی شوینده را با یک سطح آب گرم مخلوط کنید و آن را درون لوله فاضلاب بریزیم. لازم است این کار را چند بار انجام دهید تا لوله باز شود. البته اگر انسداد شدید باشد تنها با دستگاه فنر زن امکان باز شدن لوله وجود دارد.

جوش شیرین و سرکه

از مخلوط جوش شیرین و سرکه استفاده کنید. می توانید از هر کدام از موارد گفته شده یک سوم را با یکدیگر مخلوط نموده و درون لوله بریزید. محلول گفته شده مانند یک اسید عمل می کند و تا حدودی باعث رفع گرفتگی لوله های فاضلاب می شود.

لوله بازکنی
لوله بازکنی تاسیسات دنا

اسید و جوهر نمک

می توانید از اسید ها یا جوهر نمک برای باز کردن لوله استفاده کنید. البته توجه داشته باشید استفاده طولانی مدت می تواند لوله کشی ساختمان را دچار نشت کند.

شرکت لوله بازکنی نزدیک به مصلی

شرکت لوله بازکنی ارزان مصلی تماس بگیرید و بخواهید که برای باز کردن لوله های فاضلاب نیروی را به محل سکونت تان اعزام کند.

لوله بازکنی ارزان در مصلی

شرکت های زیادی خدمات لوله بازکنی در اصفهان را ارائه می دهند، که برخی از آنها ساعت کاری خاصی داشته و برخی دیگر قیمت بالایی برای انجام خدمات خود دریافت می کنند. اما لوله بازکنی ارزان مصلی بهترین قیمت را برای انجام خدمات لوله بازکنی از مشتریان خود در شهر اصفهان دریافت می کند میکنند.

لوله بازکنی فوری مصلی جز لوله بازکنی ارزان مصلی نیز به شمار میرود. اگر دچار مشکل گرفتگی لوله فاضلاب شده اید، میتوانید با شرکت لوله بازکنی مصلی تماس بگیرید. نیروهای نشت یابی مصلی و تخلیه چاه مصلی از بروزترین دستگاه ها برای رفع گرفتگی و انسداد لوله فاضلاب استفاده میکنند. همچنین خدمات این شرکت به همشهریان اصفهانی به صورت 24 ساعته است.

لوله بازکنی مصلی
لوله بازکنی در مصلی

خدمات لوله بازکنی شبانه روزی در مصلی

فرقی نمیکند چه ساعت از شبانه روز به مشکل گرفتگی لوله فاضلاب دچار شدید، آدرس لوله بازکنی مصلی و شماره تلفن لوله بازکنی مصلی در این صفحه قرار دارد که میتوانید از طریق ان با همکاران ارتباط برقرار کنید و مورد خود را گزارش دهید. خدمات لوله بازکنی شبانه روزی مصلی به طور 24 ساعته میباشد.

تشخیص گرفتگی لوله فاضلاب

از مهمترین نشانه های گرفتگی لوله فاضلاب وجود بوی بد و دائمی درون سرویس بهداشتی یا سینک ظرفشویی است. همچنین اگر تعداد زیادی از حشرات موذی را در سرویس بهداشتی آشپزخانه مشاهده می کنید، ممکن است از مواد درون لوله های فاضلاب تغذیه کنند و به همین دلیل تکثیر یافتند. بازگشت آب یا فضولات درون لوله های فاضلاب از دیگر نشانه های گرفتگی لوله فاضلاب است که باید سریعا به آن رسیدگی شود؛ زیرا صحنه جالبی نیست و می تواند بوی بد و نمای زشتی را ایجاد کند.

همچنین می توانید برای تشخیص گرفتگی لوله فاضلاب از خدمات لوله بازکنی در مصلی شبانه روزی استفاده کنید و درخواست نیروی اعزامی را به محل زندگی خود داشته باشید. همکاران ما در لوله بازکنی فوری خیابان مصلی اصفهان آماده ارائه خدمات به شما هستند و شماره تلفن لوله بازکنی محدوده مصلی در این صفحه قرار دارد.

همچنین بخوانید:

لوله بازکنی در دروازه شیراز | لوله بازکنی سپاهان شهر | لوله بازکنی کوی امام