آیا با نشت یابی و لوله بازکنی در خیابان میر آشنایی دارید؟ احتمالا همه ما با مشکل مسدود شدن گرفتگی لوله فاضلاب مواجه بوده ایم و سعی در رفع این مشکل داشته ایم. در بیشتر موارد این امر می تواند ناشی از تجمع ضایعات مواد غذایی مانند چربی یا بقایای مواد غذایی بر روی ظروف در هنگام شستشو باشد، اما گاهی اوقات به دلیل تجمع خاک و سایر مواد در لوله است که همراه با گذشت زمان و سفت شدن مواد موجود در لوله باعث گرفتگی لوله و ایجاد مشکلاتی از این دست می شود.

گرفتگی لوله فاضلاب نیز مشکلی است که هر از چند گاهی به وجود می آید و ساکنان ساختمان و یا مساحت وسیعی مانند ساکنان منطقه را با مشکل مواجه می کند. راه های مختلفی برای حل مشکل انسداد لوله و نشت یابی خیابان میر فندرسکی وجود دارد که در ادامه به آنها می پردازیم.

لوله بازکنی در میر
لوله بازکنی میر

نشت یابی و لوله بازکنی نزدیک خیابان میر اصفهان

بسیاری از روش هایی که برای بازکردن لوله های آب و فاضلاب استفاده می شود، لوله بازکنی نامیده می شود. در صورت بروز مشکل در لوله های فاضلاب می توانید با شماره لوله بازکنی میر تماس بگیرید.

روش های لوله بازکنی میر

شیوه و روش های باز کردن خط لوله را می توان به دو دسته تقسیم کرد:

خدمات لوله بازکنی میر اصفهان
لوله بازکنی میر شبانه روزی

روش های خانگی لوله بازکنی

برای تمیز کردن لوله ها، برخی از روش های خانگی می تواند موثر باشد. مخصوصاً برای لوله های آشپزخانه و حمام که به دلیل تجمع مواد غذایی، چربی، مو و سایر اشیاء مسدود شده اند. این روش ها عمدتا توسط اعضای خانواده انجام می شود و اگر مشکل انسداد لوله حاد نباشد می تواند منجر به باز شدن آن شود. در زیر به بعضی از این روش ها خواهیم پرداخت.

از آب جوش و پودر لباسشویی استفاده کنید

این روش یکی از روش های ساده برای باز کردن لوله در میر فندرسکی است. آب داغ می تواند چربی و مواد زائدی را که در داخل لوله رسوب کرده و مسیر عبور آب را مسدود کرده اند از بین ببرد. در این شیوه کفپوش را مسدود می کنند، سپس مقدار زیادی آب داخل سینک می ریزند و مقداری پودر لباسشویی به آن اضافه می کنند و کفپوش را باز می کنند تا گرفتگی لوله در اثر فشار آب برطرف شود. آب داغ و پودر فرآیند انحلال مواد زائد را سرعت می بخشد. اگر ساکن خیابان میر فندرسکی، فلکه فیض، آیینه خانه، خیابان هفت دست، پل میر، آب دویست پنجاه، آپادانا هستید می توانید با شماره تماس نزدیک ترین لوله بازکنی در میر تماس بگیرید.

مزیت استفاده از شیوه های خانگی برای رفع گرفتگی لوله ها

روش های خانگی برای رفع گرفتگی لوله ها شامل استفاده از جا لباسی، استفاده از سلفون برای باز کردن لوله توالت فرنگی، استفاده از بطری نوشابه یا پمپ دستی می شود که مزایای زیادی به همراه دارد:

  • قیمت پایین
  • سازگار بودن با محیط زیست
  • هیچ خطری برای پوست و ریه افراد وجود ندارد
  • برای لوله ها خطرناک نیست
لوله بازکنی میر
نشت یاب و لوله بازکنی در میر

محلول های شیمیایی برای رفع گرفتگی لوله فاضلاب

یکی دیگر از راه های رایج برای رفع گرفتگی لوله ها و لوله بازکنی در خیابان میر اصفهان استفاده از محلول های شیمیایی است. این محلول ها به دلیل خاصیت اسیدی خود می توانند در پاکسازی لوله های مسدود شده موثر باشند. اصولا نحوه استفاده از این محلول ها روی بسته بندی آن نوشته شده است. برای استفاده از این محلول ها باید از دستکش و ماسک استفاده کنید. سعی کنید از استفاده از آن ها در فضای بسته خودداری کنید، زیرا گاز خارج شده از این محلول ها خطرناک است و باعث آسیب به پوست و ریه می شود.

همچنین بخوانید: لوله بازکنی در کوی راه حق

استفاده از پمپ های دستی

استفاده از پمپ دستی روش دیگری است که برای لوله بازکنی اطراف میر فندرسکی استفاده می شود. این روش برای رفع گرفتگی های سطحی در لوله ها مفید است.

شیوه های تخصصی لوله بازکنی میر

در مواقعی که لوله به راحتی باز نشود و مسیر تخلیه توسط کثیفی ها، قطعات سخت، مواد ساختمانی و … مسدود شود، از این روش ها استفاده می شود. در ادامه به بعضی از این شیوه ها خواهیم پرداخت.

لوله بازکنی با فنر در خیابان میر

این فرآیند از دو قسمت تشکیل شده و به صورت دستی و الکتریکی انجام می شود. در روش دستی فنرهایی با طول های مختلف که به دسته متصل می شوند، داخل لوله قرار می گیرند. کنترل فنری با کمک نیروی دست می چرخد و باعث باز شدن انسداد می شود. این روش برای انسدادهای سطحی موثر است.

در روش فنر برقی فنر، به یک موتور متصل می شود و چرخش فنر به کمک موتور الکتریکی انجام می شود. این عمل باید توسط فردی با تجربه در کار انجام شود. در اغاز وارد شدن در لوله، دستگاه با سرعت کم حرکت می کند. هنگامی که فنر به انسداد رسید، دستگاه به سرعت فنر را در داخل لوله می چرخاند و انسداد را باز می کند.

لوله بازکنی میر فندرسکی اصفهان
لوله بازکنی میر فندرسکی

لوله بازکنی با دریل و فنر

در این روش سر فنر به مته متصل شده و فنر وارد لوله می شود. در این شیوه لوله بازکنی میر بهتر است از فنر با طول و ضخامت کوتاه استفاده شود، زیرا سرعت چرخش زیاد است و هر چه طول فنر بیشتر باشد، احتمال چسبندگی فنر بیشتر می شود. این فعالیت نباید توسط مبتدیان انجام شود؛ زیرا کنترل کردن دریل برای افراد مبتدی دشوار است و ممکن است باعث آسیب شود. این روش برای گرفتگی های سخت نیز مناسب است.

همچنین بخوانید: لوله بازکنی سهروردی

نحوه باز کردن لوله با پمپ هوای فشرده

در این شیوه لوله بازکنی نزدیک میر از فشار هوا برای بستن لوله استفاده می شود تا هوای مخزن کاهش یابد و سپس از طریق شیلنگ که به دهانه لوله فاضلاب متصل است هوای فشرده شده، وارد لوله می شود و گرفتگی را برطرف می کند. این کار باید توسط یک فرد ماهر یا شرکت های لوله بازکنی اطراف خیابان میر انجام شود. این روش برای انسدادهای ناشی از خاک و مواد مناسب نیست و می تواند وضعیت را بدتر کند. این دستگاه قابلیت تنظیم فشار را دارد و در صورت عدم تنظیم صحیح باعث ترکیدگی لوله ها می شود.

خدمات تضمینی لوله بازکنی در میر

اگر به دنبال یک شرکت خدماتی لوله بازکنی مطمئن در نزدیکی خیابان میر فندرسکی هستید، حتماً اصطلاح ضمانت رفع گرفتگی لوله را شنیده اید. یعنی همه خدمات از جمله نشت یابی، تخلیه چاه، رفع گرفتگی فاضلاب و تمامی سرویس ها به صورت تضمینی پوشش داده می شود، و در نهایت لوله تست شده و به مشتری تحویل داده می شود.

به همین دلیل است که مجموعه ما شرکت لوله بازکنی نزدیک میر فندرسکی خدمات و پشتیبانی خود را برای جلب رضایت مشتریان و جذب متقاضیان  بیشتر ارائه می دهد و اگر همان لوله پس از چند ماه دچار همین مشکل شد، می توانید بدون پرداخت هزینه خدمات دریافت کنید.

همچنین بخوانید : لوله بازکنی ناژوان

جمع بندی

شما می توانید در هر ساعت از شبانه روز با شماره لوله بازکنی میر تماس بگیرید و از خدمات ما بهره مند شوید. نکته مهم در مورد خدمات ما این است که شما بهترین خدمات را با قیمت کمتری نسبت به سایر شرکت ها دریافت کنید. این قیمت ارزان لوله بازکنی به این دلیل نیست که ما نسبت به سایر شرکت ها خدمات کمتری ارائه می دهیم، بلکه به این دلیل است که مانند بسیاری از شرکت های دیگر هزینه اضافی برای خدمات خود دریافت نمی کنیم.