لوله بازکنی از جمله مشاغل خدماتی و نظافتی است که در آن دقت و مهارت، تجربه بالا، رعایت نکات ایمنی و بهداشتی ضروری است. لوله های فاضلاب شامل انواع باکتری، ویروس، میکروب‌ و آلاینده های گوناگون است که در صورت پخش در محیط سلامتی افراد را به خطر می اندازد. به همین دلیل مشاغلی مانند لوله بازکنی در ناژوان اصفهان از جمله خدماتی است که اتفاقاً از حساسیت بالایی برخوردار است، به همین دلیل شرکت لوله بازکنی ناژوان با پرسنل و تکنسین های با تجربه و مهارت بالا همکاری می کند که با شناخت حساسیت های این شغل، رعایت مسائل بهداشتی و ایمنی بهترین خدمات را ارائه بدهند.

لوله بازکنی ناژوان

خدمات لوله بازکنی ناژوان

  • باز کردن انواع لوله‌های حمام، توالت فرنگی و ایرانی
  • خدمات لوله بازکنی ناژوان ، باغ پرندگان اصفهان، پل مارنان، لنبان، بیشه حبیب و پارک ناژوان
  • خدمات لوله بازکنی با دستگاه تراکم هوا
  • خدمات لوله بازکنی با دستگاه موتور پمپ
  • خدمات لوله بازکنی با دستگاه فنر زنی
  • مشاوره خدمات لوله بازکنی نزدیک ناژوان
  • انجام خدمات لوله بازکنی در اصفهان

روش های آسان و فوری برای رفع گرفتگی لوله فاضلاب در ناژوان اصفهان

یکی از مشکلاتی که تقریبا در همه خانه‌ها اتفاق می‌افتد، مشکل گرفتگی چاه و لوله فاضلاب و تلاش برای حل آن است. این مشکل به خاطر این‌که قسمت زانویی آبریزگاه‌ها به دلایل مختلف (گیر کردن آشغال، مو و …) دچار گرفتگی می‌شود و در نتیجه عدم کشش آب و فضولات را به همراه دارد. از نشانه‌های گرفتگی لوله، بوی بد و نحوه پایین رفتن آب را می‌توان اشاره کرد. در این مطلب ما سعی داریم راه‌کارهای آسان و ساده‌ای برای لوله بازکنی نزدیک ناژوان را بیان کنیم.

رفع گرفتگی لوله با پمپ

نحوه کار با پمپ به این ترتیب است که آب را در محل کاسه توالت، دستشویی و… میریزیم و سپس پمپ را با فشار زیاد در محل قرار می‌دهیم، فشار باعث متراکم شدن لاستیک پمپ به داخل سیفون می‌شود و در نتیجه گرفتگی لوله برطرف میشود.

رفع گرفتگی لوله با تراکم هوا

این دستگاه یک مخزن دارد که با تلمبه زدن، هوا داخل آن جمع شده و با نگهداری دقیق دستگاه به طوری که خطر پس زدن و حادثه ایجاد نشود، میله دستگاه را می‌کشیم و لوله بلافاصله باز می‌شود. دستگاه تراکم هوا و نحوه کار با آن استفاده به گونه ای است که به لوله‌ها آسیبی نمیزند. اگر لوله‌ها نشتی دارند یا پوسیده شده است نمی‌توانی از این شیوه استفاده کرد.

همچنین بخوانید : خدمات لوله بازکنی در ملاصدرا

رفع گرفتگی لوله با جوهر نمک

معمولا جوهر نمک را با آب مخلوط می‌کنیم و استفاده میکنیم.برای بازکردن سینک ظرفشویی بعد از اینکه با احتیاط جوهر نمک را وارد سوراخ سینک ظرفشویی کردید، حتما ۲۰ دقیقه بعد با فشار آب داغ لوله‌ها را تمیز کنید. برای انجام این کار حتما اصول ایمنی لوله بازکنی اطراف ناژوان را رعایت کنید، دستکش و ماسک حتما استفاده کنید.

رفع گرفتگی لوله با مایع ظرفشویی

اگر راه آب توالت شما مسدود شده، مقداری ماده شوینده ظرف داخل ظرفی بریزید سپس با مقداری آب آنرا بجوشانید. ماده شوینده مانند یک روان کننده عمل میکند و پس مانده‌های داخل فاضلاب را تمیز میکند بعد از آن به مقدار کافی آب داغ داخل راه آب بریزید تا آن مواد کاملا شسته شود.

لوله بازکنی با فنر در ناژوان

روش فنر زنی در لوله بازکنی ناژوان اصفهان را زمانی استفاده می‌کنیم که با روش‌های ساده لوله فاضلاب باز نشود. فنر مخصوص باز کردن لوله‌های فاضلاب یک وسیله ساده است که تنها و یا به کمک یک موتور دیگر کار می‌کند. این فنر از جنس فولاد بوده و توان باز کردن لوله‌های فاضلاب را نیز دارد. حتی در صورت گیر کردن جسم خارجی در لوله‌های فاضلاب نیز امکان استفاده از آن نیز می‌باشد.

روش باز كردن لوله با اسید

در میان روش‌های مختلف لوله بازکنی ناژوان یکی از ساده‌ترین روش‌های موجود که به راحتی قابل انجام است استفاده از اسید های لوله بازکنی می‌باشد. این اسیدها خاصیتی دارند که باعث باز شدن گرفتگی لوله‌ها می‌شود. این ویژگی محلول‌ها باعث ساده شدن کار لوله بازکنی نزدیک ناژوان شده است. اما برای استفاده از این مواد باید به نکات ایمنی توجه کرد.

همچنین بخوانید: لوله بازکنی کوی راه حق

کلام آخر

گاهی اوقات رفع گرفتگی لوله با استفاده از روش‌های خانگی محلول و اسید انجام نمی‌شود. و در این مواقع شما باید لوله بازکن حرفه‌ای و مطمئن پیدا کنید، تا این کار را به صورت تضمینی برای شما انجام دهد. پیشنهاد ما به شما استفاده از سرویس و خدمات لوله بازکنی در ناژوان اصفهان است؛ که با تماس از طریق شماره زیر می‌توانید از این خدمات بهره‌مند شوید.

لوله بازکنی

 همچنین برای استفاده از هر یک از خدمات لوله بازکنی نزدیک ناژوان به آدرس لوله بازکنی ناژوان مراجعه کرده و کلیه مشکلات خود را در زمینه لوله های فاضلاب برطرف کنید. این مرکز به صورت بیست و چهار ساعته و شبانه روزی در اختیار مردم قرار می گیرد و به نیازهای متعدد آن ها پاسخ می دهد.