لوله بازکنی نیکبخت بهترین خدمات را در راستای از بین بردن مشکلات چاه و فاضلاب در خانه های مردم مناطق مختلف اصفهان ارائه می کند. خدمات تخلیه چاه، نیز در این مراکز به بهترین نحو ارائه می شوند. در این گزارش در خصوص گوشه ای از مهمترین خدمات این مرکز لوله بازکنی اطلاعاتی ارائه می دهیم.

این مرکز لوله بازکنی در اصفهان خدمات نشت یابی ساختمان ها را نیز با دقیق ترین تجهیزات ارائه داده و در این زمینه عملکرد مطلوبی خواهد داشت. به این ترتیب از بروز آسیب به دیوارها و بخش های مختلف ساختمان پیشگیری خواهد شد.

لوله بازکنی نزدیک نیکبخت
لوله بازکنی نیکبخت

خدمات تخلیه چاه لوله بازکنی نزدیک نیکبخت

تخلیه چاه در این مرکز با استفاده از تانکرهای 6 و 12 هزار لیتری انجام می گیرد. در ساختار این دستگاه ها از مکنده ها و قطعات ساکشن استفاده شده که توسط نیروی انسانی وارد چاه می شوند. همچنین استفاده از لایروب های صنعتی برای از بین بردن لجن و مواد زائد موجود در چاه نیز متداول است.

در مرکز لوله بازکنی نزدیک به خیابان نیکبخت به خدمات باز کردن چاه هایی با انباره های کوچک نیز رسیدگی می شود. بسیاری از ساختمان های نو ساز در خیابان نیکبخت به دلیل عدم رعایت استانداردهای کیفی ساختمان سازی، چاه ساختمان پس از 3 الی 4 سال پر می شود. در چنین مواردی هم از دستگاه های تخلیه چاه و هم از دستگاه های لوله بازکنی برای رفع مشکلات موجود استفاده می شود. برخی از خدمات تخلیه چاه به صورت کف تراشی و کول گذاری در چاه فاضلاب صورت می گیرد.

نشانه های پر شدن چاه ساختمان

مرکز لوله بازکنی نیکبخت شما را با نشانه های پر شدن این چاه ها نیز آشنا می کند. در صورتی که هر یک از این عوامل در چاه آب و فاضلاب ساختمان شما مشاهده شود، باید به سرعت برای تخلیه چاه مورد نظر اقدام کنید. برخی از نشانه های پر شدن این چاه ها را در زیر مشاهده می کنید:

 1. بوی نامطلوب کفشورهای سرویس بهداشتی
 2. مشاهده هر گونه حشره موذی مانند سوسک در سرویس بهداشتی
 3. بالا زدن آب از قسمت کفشور
 4. بالا زدن کف صابون از حمام
 5. بالا زدن فضولات از چاه دستشویی
لوله بازکنی اطراف نیکبخت
لوله بازکنی در نیکبخت

دسته بندی خدمات تخلیه چاه

 1. لوله بازکنی و به دنبال آن تخلیه چاه با استفاده از فنرهای فولادی
 2. لایروبی سپتیک های صنعتی
 3. حفر چاه های جذبی برای فاضلاب ساختمان ها
 4. حفر چاه های ارت و شمع ساختمانی
 5. زهکشی گود
 6. حفاری برای انتقال آب
 7. ترمیم چاه های قدیمی و تبدیل آن ها به چاه های نو
همچنین بخوانید: لوله بازکنی نظر شرقی

بررسی کلی فرایند تخلیه چاه

لوله بازکنی و نشت یابی نیکبخت اصفهان این فرایند را با در نظر گرفتن نکات و استانداردهای بسیاری انجام می دهد. مرکز نشت یابی نیکبخت پس از یافتن مشکلات موجود در سیستم آب و فاضلاب ساختمان، مواد زائد داخل چاه و مواد جامد موجود بر سر راه لوله ها را پاکسازی می کند. این مواد جامد شامل چربی های آشپزخانه، مواد پلاستیکی و… می شوند.

این مواد مانند یک لایه ضد آب عمل کرده و نیاز به لایروبی دارند. در صورت عدم لایروبی آب و فاضلاب موجود به زمین جذب نمی شود و قدرت دفع چاه را به شدت کاهش می دهند. به این ترتیب چاه سریع تر پر شده و نیاز به تخلیه چاه خواهد داشت. در چنین وضعیتی بهترین راهکار استفاده از خدمات تخلیه چاه نیکبخت برای حل مشکلات در سریع ترین زمان ممکن خواهد بود.

آشنایی با ماشین های تخلیه چاه شرکت لوله بازکنی نیکبخت

در مرکز لوله بازکنی ارزان نیکبخت از ماشین های مخصوص تخلیه چاه برای ارائه این خدمات استفاده می شود. خاورهای بنز و رنو بادسان در این زمینه عملکرد مطلوبی داشته و هر یک با ظرفیت به خصوصی در این مرکز مورد استفاده قرار می گیرند.

دستگاه های ساکشن مخصوص به تخلیه چاه بر روی این ماشین ها نصب می شوند. این دستگاه ها اغلب صدای بسیار زیادی در محیط ایجاد می کنند. دستگاه های بعدی پمپ های مخصوص تخلیه چاه هستند که در بخش هایی از این ماشین نصب می شوند. در بخش بعدی لایروبی کانال های فاضلاب انجام می شود.

برای انتقال این مواد آلوده از نیسان های دارای بشکه استفاده می کنند. پس از این مراحل برای بهبود فرایند تخلیه چاه و یا مرمت برخی از چاه ها، از فرایند کف تراشی استفاده می شود. در این زمینه از ماشین های دارای کمپرس خاک استفاده کرده و به این ترتیب این فرایند به پایان می رسد.

همچنین بخوانید: لوله بازکنی چهارباغ بالا

تخلیه چاه با استفاده از سپتیک تانک

لوله بازکنی فوری نیکبخت از دستگاه های سپتیک نیز برای تخلیه چاه استفاده می کند که این فرایند را با کیفیت بیشتری همراه می سازند. این دستگاه ها خاصیت مکندگی قوی داشته و برای تخلیه کامل چاه ها مورد استفاده قرار می گیرند. در صورتی که از این روش تخلیه چاه استفاده شود، دیگر نیازی به استفاده از دستگاه های پمپ و لایروبی کانال ها نخواهید داشت. این دستگاه ها فرایند تخلیه چاه را به صورت کامل و با تمیزترین حالت ممکن انجام می دهند.

لوله بازکنی نیکبخت
لوله بازکنی نیکبخت اصفهان

بررسی اندازه چاه فاضلاب

در فرایند تخلیه چاه اغلب به بررسی ابعاد و اندازه های این چاه ها نیز توجه می شود. در فرایند ساختمان سازی ابعاد این چاه ها با در نظر گرفتن چند فاکتور مهم تعیین خواهد شد. حجم این چاه ها بر اساس تعداد جمعیت ساختمان و تعداد طبقات موجود تعیین می شود. خدمات لوله بازکنی شبانه روزی نیکبخت با در نظر گرفتن نوع کاربری ساختمان، میزان تولید فاضلاب در محیط ساختمان، مدت زمان ساخت و بررسی جنس زمین منطقه، خدمات ترمیم و تخلیه چاه ها را انجام می دهد.

همچنین بخوانید: لوله بازکنی بلوار شفق

کلیه این فاکتورها برای تعیین ابعاد درست چاه های فاضلاب مورد بررسی قرار می گیرند. هر یک از این چاه ها از چند بخش نیز تشکیل می شوند که برای حفاری چاه یا ترمیم چاه های قدیمی و فرسوده مورد توجه مرکز لوله بازکنی قرار می گیرد.

بخش های مختلف چاه فاضلاب

هر یک از این چاه ها از قسمت های مختلفی تشکیل می شوند که نشان دهنده ابعاد و اندازه چاه و نوع کاربری آن خواهند بود. در بخش اول میله های چاه در محل های مورد نظر تعبیه می شوند که برای تعیین ارتفاع چاه ساختمان مورد استفاده قرار می گیرد.

در طراحی این چاه ها در نظر گرفتن حجم انباره های چاه نیز بسیار مهم است. هر چه این حجم بالاتر باشد، عمر و دوام چاه مورد نظر نیز بیشتر خواهد بود. انباره هر چاه، وظیفه جذب آب و فاضلاب ساختمان شما را بر عهده دارد؛ در صورتی که ابعاد این انباره ها به اندازه باشد، چاه شما دیرتر به خدمات تخلیه چاه نیاز خواهد داشت.

همچنین بخوانید: لوله بازکنی ملاصدرا

لوله بازکنی در نیکبخت
لوله بازکنی نیکبخت

خدمات ترمیم چاه فاضلاب در لوله بازکنی نیکبخت

مرکز لوله بازکنی نیکبخت فرایند ترمیم این چاه ها را نیز با بهترین کیفیت انجام می دهد. در صورتی که مشکلاتی مانند ریزش یا نشست چاه فاضلاب در ساختمان شما به وجود بیایند، نیاز به ترمیم این بخش خواهید داشت. در این زمینه از دستگاه های به روز و پیشرفته ای استفاده می شود. چاه های فاضلاب قدیمی اغلب به صورت غیر اصولی کنده شده اند و به همین خاطر مشکلات بسیاری در ساختار آن ها به وجود می آید.

این چاه ها خطرات بسیاری برای ساختمان ها به همراه می آورند. به همین خاطر باید به صورت مداوم مورد بررسی قرار بگیرند تا در صورت وقوع هر گونه مشکل از بروز خطرات پیش رو جلوگیری شود. در این فرایند در نظر گرفتن جنس خاک منطقه و زمین بسیار مهم است. جنس زمین مشخص می کند که میله چاه مورد نظر تا کجا باید حفر شود.

برخی از زمین ها از جنس شنی برخوردار بوده و برخی از آن ها غیر شنی هستند. زمین های غیر شنی اغلب فاضلاب را دیرتر جذب می کنند و به همین خاطر چاه های حفر شده در این زمینه ها با سرعت بیشتری پر می شوند. اما زمین های شنی چون مواد را سریع تر به خود جذب می کنند، برای ساخت چاه نیز مناسب تر خواهند بود. این چاه ها از دوام قابل توجهی برخوردار بوده و به سرعت پر نمی شوند.

جمع بندی

در این گزارش به بررسی بخش های مختلف مرکز تخلیه چاه اصفهان واقع در منطقه نیکبخت پرداختیم. شما می توانید، با شماره تلفن لوله بازکنی نیکبخت تماس حاصل فرمایید و اطلاعات دقیق تری در رابطه با این اطلاعات به دست آورید. آدرس لوله بازکنی نیکبخت نیز برای گرفتن مشاوره های مربوط به فرایند تخلیه چاه در اختیار افراد قرار دارد. خدمات لوله بازکنی در سر تا سر کشور ما از اهمیت بسیار زیادی برخوردار هستند.

همچنین بخوانید: لوله بازکنی مرداویج