لوله بازکنی کوی راه حق در راستای از بین بردن مشکلات آب و فاضلاب ساختمان، خدمات منحصر به فردی ارائه می دهد. خانم های خانه دار گاها با این مشکلات رو به رو می شوند و از روش های خانگی و مدرن برای برطرف کردن آن ها استفاده می کنند. لوله های آشپزخانه، سرویس بهداشتی، کفشور حمام و پیلوت و… هر یک در معرض چنین آسیب هایی قرار دارند. در این خصوص از دستگاه ها و لوازم مختلفی استفاده می شود.

لوله بازکنی کوی در راه حق
لوله بازکنی کوی راه حق

جلوگیری از گرفتگی لوله های آشپزخانه

مرکز لوله بازکنی نزدیک کوی راه حق راهکارهایی را در خصوص جلوگیری از این مشکلات ارائه می دهد. با استفاده از این روش های ساده، هزینه های بالای لوله بازکنی در کوی راه حق حذف خواهند شد. این روش های ساده و کم هزینه نتایج مهمی در محیط ساختمان به دنبال دارند. از جمله این روش های پیشگیرانه می توان به رعایت بهداشت و نکات بهداشتی اشاره کرد که در حفظ و نگهداری از محیط آشپزخانه و سیستم آب و فاضلاب موجود در آن موثر واقع می شوند.

جلوگیری از تجمع تفاله های میوه، چای و سایر مواد غذایی در دهانه چاه آشپزخانه نیز یک راه حل کاربردی در این زمینه به شمار می رود. مرکز لوله بازکنی نزدیک به کوی راه حق، به اهمیت جلوگیری از ورود مواد روغنی به چاه و لوله های فاضلاب آشپزخانه اشاره می کند و این نکته را به عنوان یک راه حل تاثیر گذار در پیشگیری از بروز این مسائل به شمار می آورد.

زمانی که روغن های مورد استفاده در فرآیند آشپزی گرم هستند، وارد چاه می شوند و با کاهش دما به تدریج در بخش هایی از چاه رسوب می کنند. به این ترتیب مشکلات عدیده ای در این سیستم به وجود می آورند. وجود این رسوبات سبب چسبندگی سایر مواد به دیواره های چاه شده و راه جریان یافتن فاضلاب را باریک تر می کند.

ایجاد بوی بد فاضلاب در محیط آشپزخانه

مرکز لوله بازکنی و نشت یابی کوی راه حق اصفهان با مشکلاتی مانند بوی بد در محیط خانه نیز رو به رو می شود و پس از شناسایی علل بروز این اختلالات، در راستای رفع این معضلات راهکارهایی را ارائه می دهد. بوی بد فاضلاب، ساکنین ساختمان را آزرده کرده و سلامت سیستم تنفسی آن ها را به خطر می اندازد.

ایجاد این بو در محیط علل و دلایل مختلفی دارد. وجود پسماندهای زباله در فاضلاب آشپزخانه یکی از این دلایل به شمار می رود که بهداشت محیط را به خطر می اندازد. باقی مانده غذاها در چاه فاضلاب ساختمان، سبب ایجاد گاز سولفید در محیط شده و کیفیت تنفس افراد را به تدریج کاهش می دهد.

همچنین در صورتی که آب داخل سیفون خشک شود، این بوی بد به وجود می آید. در صورتی که چند روزی از سینک ظرفشویی استفاده نشود، آب در داخل آن خشک شده و بوی بدی را به محیط اطراف ساطع می کند. مرکز نشت یابی کوی راه حق به ریختن آب در داخل سیفون ظرفشویی نیز تاکید دارد. در صورتی که کمی آب در سینک ظرفشویی ریخته شود، از بروز بوی بد جلوگیری خواهد شد.

رفع بوی بد فاضلاب آشپزخانه

تجمع مواد غذایی در چاه آب و فاضلاب سبب ایجاد باکتری و قارچ در اطراف آن ها شده و بوی نامطلوبی در محیط پراکنده می کند. این عوامل بهداشت محیط را به خطر می اندازند و در صورت تداوم آلودگی بیماری های مختلفی را در محیط به وجود می آورند.

استفاده از صافی در این زمینه بسیار موثر واقع شده و از بروز بوی بد در محیط پیشگیری می کند. همچنین استفاده از مواد شیمیایی مختلف در چاه ظرفشویی به شدت آلودگی های موجود در این بخش را از بین می برد. شرکت لوله بازکنی کوی راه حق در این خصوص از دستگاه های فنر زنی نیز استفاده می کند که برای گرفتگی های عمیق لوله های آشپزخانه به کار می روند. در ادامه برخی از روش های متداول لوله بازکنی را در مرکز کوی راه حق بررسی می کنیم:

لوله بازکنی در کوی راه حق
لوله بازکنی کوی راه حق

استفاده از دست!

ساده ترین روش باز کردن لوله در اصفهان استفاده از دست برای خارج کردن مواد زائدی است که مسیر لوله ها را سد کرده اند. برای این کار دست خود را وارد سینک ظرفشویی کرده و آن را کمی فشار داده و خارج کنید. این فرایند را چند نوبت تکرار کنید تا جریان هوا وارد چاه شود. این روش ساده تاثیر بسیار زیادی در رفع گرفتگی های این لوله ها دارد.

استفاده از ابزار چاه بازکنی

لوله بازکنی ارزان کوی راه حق برای باز کردن گرفتگی های سطحی از دستگاه ها و ابزارهای ساده ای استفاده می کند. تلمبه ها و چاه بازکن های دستی یکی از مهمترین ابزار برای رفع گرفتگی های چاه آب و فاضلاب به شمار می روند. این ابزار برای رفع گرفتگی های کفشور، سینک آشپزخانه، لوله های حمام و… به کار می رود. برای این منظور دهانه تلمبه بر دهانه چاه قرار می گیرد و هوا از قسمت زیرین آن وارد نمی شود.

در صورتی که گرفتگی چاه شما به دلیل ورود موادی مانند خاک، ماسه، گچ و… ایجاد شده باشد، با استفاده از این روش ها برطرف نمی شود. این روش لوله بازکنی برای رفع گرفتگی های سطحی لوله ها در کوتاه ترین زمان ممکن کارایی خواهد داشت. از این رو توصیه می کنیم، یکی از این ابزارآلات را در منزل خود در دسترس داشته باشید.

همچنین بخوانید: لوله بازکنی بلوار کشاورز

لوله بازکنی
لوله بازکنی تاسیسات دنا

استفاده از ژنراتور برای لوله بازکنی در کوی راه حق

لوله بازکنی فوری کوی راه حق دستگاه های پیشرفته و به روزی را برای باز کردن لوله ها و از بین بردن اختلالات آب و فاضلاب به کار می برد. ژنراتورهای برقی کمتر برای سینک های ظرفشویی به کار می روند و بیشتر کارایی آن ها برای از بین بردن گرفتگی های توالت، چاه حیاط و… است. این دستگاه ها کاربرد تخصصی دارند و در زمان بسیار کوتاهی گرفتگی های موجود را از بین می برند.

در ساختار آن ها موتورها و فنرهایی تعبیه شده اند که سبب از بین رفتن رسوبات و گرفتگی های موجود در چاه و لوله ها می شوند. این دستگاه ها در مدل های قابل حمل و کوچک نز تولید می شوند. این دستگاه ها با استفاده از سرفنری های به خصوصی برای رفع گرفتگی چاه آب و فاضلاب به کار می روند.

همچنین بخوانید: لوله بازکنی باغ دریاچه

دستگاه های تراکم هوا برای لوله بازکنی کوی راه حق

خدمات لوله بازکنی شبانه روزی کوی راه حق با استفاده از دستگاه های تراکم هوا با استقبال بالای مشتریان این مرکز رو به رو شده است. این دستگاه های پیشرفته با کمترین آلودگی در محیط، لوله های بخش های مختلف ساختمان را باز می کنند. اساس کار این تجهیزات، ورود فشار هوا به چاه ساختمان است. برای استفاده از آن ها باید دهانه دستگاه را بر ورودی لوله ها قرار دهیم و فشار هوا را به لوله ها و چاه فاضلاب هدایت کنیم. این دستگاه ها با کیفیت بالایی لوله ها مسدود شده را باز می کنند.

لوله بازکنی در کوی راه حق
لوله بازکنی کوی راه حق

هزینه خدمات لوله بازکنی کوی راه حق

هر یک از خدمات لوله بازکنی این مرکز هزینه و تعرفه به خصوصی دارد. در این خصوص به چند عامل مهم توجه می شود:

  1. ابعاد گرفتگی لوله ها یکی از عوامل تاثیر گذار در قیمت گذاری خدمات این مرکز به شمار می رود. هر چه گرفتگی ها عمیق تر باشند، بدون شک زمان بیشتری برای رفع آن ها صرف خواهد شد و هزینه خدمات لوله بازکنی افزایش می یابد.
  2. نوع گرفتگی لوله ها نیز در این خصوص تاثیر گذار است. گرفتگی هر یک از بخش های ساختمان با استفاده از برخی دستگاه های لوله بازکنی از بین می رود که هر یک هزینه هایی برای مرکز لوله بازکنی کوی راه حق به همراه دارد.
  3. نوع تجهیزات و مواد مورد استفاده در این فرایند نیز تعیین کننده هزینه خدمات رسانی این مرکز خواهد بود و در این خصوص تاثیر به سزایی بر جای می گذارد.

بسیاری از مراکز لوله بازکنی در تبلیغات خود تعرفه های بسیار پایینی را برای خدمات لوله بازکنی تعیین می کنند و با این روش مشتریان را فریب می دهند. در حین انتخاب مرکز لوله بازکنی به معقول بودن تعرفه های تعیین شده در آن توجه داشته باشید.

همچنین بخوانید: لوله بازکنی باغ زیار

جمع بندی

در این گزارش با برخی از مهمترین خدمات مرکز لوله بازکنی حرفه ای راه حق آشنا شدیم. این مرکز با سال ها تجربه و تخصص در زمینه مشکلات سیستم آب و فاضلاب، خدمات شایسته ای را به مشتریان ارائه می دهد. برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن لوله بازکنی کوی راه حق تماس حاصل فرمایید و یا با مراجعه به آدرس لوله بازکنی کوی راه حق از خدمات مرکز مورد نظر استفاده کنید.